PRZEDSZKOLE

AKADEMIA KRASNOLUDKÓW

CZESNE I WPISOWE 0 zł

przedszkole terapeutyczne dla dzieci warszawa

O PRZEDSZKOLU

Zespół Wychowania Przedszkolnego „Akademia Krasnoludków” to placówka terapeutyczna stworzona z myślą o dzieciach z niepełnosprawnościami sprzężonymi m.in. ze spektrum autyzmu, zespołem Downa, niepełnosprawnością intelektualą.

W Akademii realizujemy program przedszkolny zgodnie z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod nr 10/ZPN/10. 

Masz Dodatkowe Pytania? ZADZWOŃ

+48 22 614 77 55

„Akademia Krasnoludków” to przedszkole terapeutyczne zlokalizowane w Warszawie, które powstało z myślą o Dzieciach z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Każdego dnia zapewniamy w naszym terapeutycznym przedszkolu potrzebną Dzieciom pomoc, indywidualne podejście, uwagę oraz troskę.

„Akademia Krasnoludków” to przede wszystkim przedszkole dla Dzieci autystycznych,  którym tworzymy atmosferę pełną bezpieczeństwa i zrozumienia. Posiadamy gabinety przeznaczone do indywidualnych terapii oraz w pełni wyposażone sale, które powstały z zachowaniem wszelkich wytycznych i standardów.

W naszym przedszkolu dla Dzieci autystycznych pracuje odpowiednio przeszkolona, wykwalifikowana kadra, która zapewnia najlepsze warunki rozwoju i nabywania wszelkich niezbędnych umiejętności. Otaczamy także opieką dzieci z innymi niepełnosprawnościami, między innymi Dzieci z zespołem Downa czy niepełnosprawnością intelektualną.

Prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawą programową zatwierdzoną przez MEN. Program naszego przedszkola terapeutycznego, to przede wszystkim indywidualne zajęcia terapeutyczne prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, terapie zaburzeń integracji sensorycznej, terapię logopedyczną oraz różnorodne zajęcia grupowe wspierające szereg kompetencji. Dbamy o rozwój motoryczny, poznawczy i społeczny naszych Podopiecznych. Nauka w naszym przedszkolu terapeutycznym przebiega w sposób naturalny i bez stresującej presji. Zajęcia odbywają się w małych, pięcioosobowych grupach, co pozwala nam zapewnić każdemu Dziecku maksymalną ilość uwagi i czasu.

Terapeutyczne przedszkole – Warszawa Białołęka

Lokalizacja naszego terapeutycznego przedszkola to warszawska Białołęka, ul. Wittiga 5. Rekrutacja u nas trwa cały rok, nie pobieramy żadnych opłat od rodziców. Zajęcia odbywają się w systemie dwuzmianowym, w wymiarze 5 godzin.

W przypadku jakichkolwiek pytań, czy chęci zgłoszenia Dziecka do naszego przedszkola – czekamy na kontakt:

Godziny otwarcia

  • Akademia pracuje od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od godziny 8:00 do 17:00

Dane kontaktowe

  • Zespół Wychowania Przedszkolnego AKADEMIA KRASNOLUDKÓW
  • ul. Wittiga 5 03-188 Warszawa
  • +48 22 614 77 55
  • +48 22 22 126 17 37
  • przedszkole@krasnal.org.pl
Visit Us On Facebook