Tu jesteś:

A A A

Poradnia Autyzmu

Konsultacje psychologiczne dla dzieci – Białołęka

Autyzm jest poważnym zaburzeniem neurorozwojowym, które u poszczególnych osób może się objawiać w różny sposób. To, co dla wszystkich spektrów autyzmu jest wspólne, to trudności w zakresie:

Z autyzmu się „nie wyrasta”, ale dobry ośrodek rehabilitacji dla dzieci z autyzmem poprzez odpowiedni dobór metod terapeutycznych może pomóc, i to w sposób znaczący. Wszystkie metody terapeutyczne, jakie oferuje poradnia dla dzieci z autyzmem mają na celu poprawę funkcjonowania dzieci dotkniętych tym zaburzeniem.

Poradnia dla Dzieci z Autyzmem – Warszawa

Pacjentów zamieszkałych na terenie miasta Warszawa, w szczególności dzielnicy Białołęka na konsultacje psychologiczne dla dzieci zaprasza Poradnia dla Dzieci z Autyzmem Krasnal. Nasza poradnia zapewnia fachowe konsultacje oraz szeroki wachlarz metod terapeutycznych, które każdorazowo dopasowujemy do wieku, potrzeb oraz bieżących możliwości Małego Pacjenta. Rehabilitacja dzieci dotkniętych autyzmem obejmuje m.in. masaż Shantala, terapię ręki dla dzieci oraz zajęcia mające na celu poprawę integracji sensorycznej.

Z usług naszej poradni mogą korzystać pacjenci bez skierowania. Konsultujemy dzieci z autyzmem i zaburzeniami pochodnymi, jak i całościowymi zaburzeniami rozwojowymi zapewniając rodzicom specjalistyczną pomoc na każdym etapie diagnozowania i terapii dziecka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Poradni Krasnal działającej na terenie warszawskiej dzielnicy Białołęka.Poradnia dla Osób z Autyzmem Dzieciecym

adres:
03-188 Warszawa ul. Śreniawitów 12
tel.: 22 88 44 330 lub 22 88 44 331
biuro@krasnal.org.pl

Do Poradni przyjmowani są pacjenci bez skierowania.

Poradnia oferuje swoje usługi dla:

W ramach terapii oferujemy:

konsultacje psychologiczne dla dzieci białołękaporadnia dla dzieci z autyzmem warszawa