• HOME
  • PIELĘGNACJA NIEMOWLĄT

Pielęgnacja niemowląt

Pielęgnacja niemowląt dogrywa istotną rolę w prawidłowym rozwoju fizycznym i emocjonalnym dziecka. Dlatego niezależnie od tego, czy u niemowlęcia stwierdzono nieprawidłowości rozwojowe, czy też nie rodzicom zaleca się zwracanie szczególnej uwagi na odpowiednią pielęgnację dzieci – od zapewnienia odpowiednich warunków do odpoczynku dziecka, przez jego prawidłowe ułożenie w ramionach mamy i taty, aż po odpowiednią stymulację ruchową.

Pielęgnacja niemowląt jest szczególnie ważna w przypadku dzieci, u których na wczesnym etapie zaobserwowano nieprawidłowości rozwoju. U dzieci ze stwierdzonymi problemami z napięciem mięśniowym poleca się rehabilitację NDT-Bobath, dzieciom cierpiącym z powodu kolek pomoże natomiast masaż Shantala.

Rodziców, którzy chcą mieć pewność, że prawidłowo pielęgnują swoje dziecko i właściwie stymulują jego dalszy rozwój zachęcamy do skorzystania z pomocy Ośrodka Rehabilitacji Dziennej Krasnal.

Pielęgnacja niemowląt – Białołęka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Krasnal działa na terenie warszawskiej dzielnicy Białołęka, oferując profesjonalną pomoc oraz wsparcie w zakresie pielęgnacji i rehabilitacji niemowląt i dzieci. Do współpracy z naszą placówką zapraszamy wszystkich rodziców, w szczególności rodziców dzieci autystycznych oraz dzieci ze stwierdzonymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Zapewniamy profesjonalną pomoc terapeutyczną wraz z zaleceniami dotyczącymi codziennej pielęgnacji malucha. W naszej placówce prowadzona jest również terapia z zakresu integracji sensorycznej.

Nasza oferta

Zapraszamy dzieci w wieku 0-7 lat
w ramach Wczesnej Interwencji

W ramach usług na NFZ wymagane skierowanie
do Ośrodka Rehabilitacjii

Godziny pracy:

Zapewniamy najwyższej jakości opiekę medyczną. 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 19.00

Sobota

8:00 - 15:00

Niedziela

Nieczynne

Masz pytania? Napisz

Visit Us On Facebook