• HOME
  • OŚRODEK
rehabilitacja dzieci

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej KRASNAL

Ośrodek realizuje programu rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, m.in dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, uszkodzeniem CUN, Zespołem Downa i innymi zaburzeniami rozwojowymi. W ramach Wczesnej Interwencji prowadzimy:
  • rehabilitację niemowląt z grupy ryzyka,
  • nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym,
  • niską wagą urodzeniową.

Rehabilitacja Dzieci – Tarchomin, Białołęka, cała Warszawa

Rehabilitacja dzieci jest niezwykle ważna dla poprawy ich funkcjonowania i zwiększenia zakresu ich samodzielności w późniejszym życiu. Dlatego powinna być rozpoczęta jak najszybciej. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz bieżących możliwości rozwojowych Małych Pacjentów, Krasnal Rehabilitacja oferuje m.in. terapię poprawiającą integrację sensoryczną, terapię ręki dla dzieci zwiększającą sprawność oraz precyzję ruchów, masaż Shantala a przede wszystkim rehabilitację NDT Bobath. Sesje terapeutyczno-rehabilitacyjne sprowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów wyróżniających się doskonałym podejściem do dzieci. Poprzez angażowanie dzieci w zajęcia nasi terapeuci uzyskują bardzo dobre efekty.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim małych pacjentów z dzielnicy Białołęka. Nasz Ośrodek Rehabilitacji jest dogodnie zlokalizowany na terenie osiedla Tarchomin. Przed rozpoczęciem rehabilitacji zachęcamy do odbycia konsultacji, w ramach których lekarz nie tylko potwierdzi występowanie zaburzeń neurorozwojowych, ale również wskaże odpowiedni kierunek pracy terapeutycznej. 

Krasnal Rehabilitacja to ośrodek rehabilitacji działający przy mieszczącej się w warszawskiej dzielnicy Białołęka Poradni dla Dzieci z Autyzmem Krasnal. Skupiając się na szczególnych potrzebach pacjentów dotkniętych autyzmem Nasz Ośrodek Rehabilitacji oferuje kompleksową opiekę dzieciom:

  • z autyzmem i zaburzeniami pochodnymi,
  • z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

Rehabilitacja dzieci dotkniętych spektrum autyzmu jest niezwykle ważna dla poprawy ich funkcjonowania i zwiększenia zakresu ich samodzielności w późniejszym życiu. Dlatego powinna być rozpoczęta jak najszybciej. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz bieżących możliwości rozwojowych Małych Pacjentów Krasnal Rehabilitacja oferuje m.in. terapię poprawiającą integrację sensoryczną, terapię ręki dla dzieci zwiększającą sprawność oraz precyzję ruchów, a także masaż Shantala oraz rehabilitację NDT Bobath. Sesje terapeutyczno-rehabilitacyjne są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów wyróżniających się doskonałym podejściem do dzieci. Poprzez angażowanie dzieci w zajęcia nasi terapeuci uzyskują bardzo dobre efekty.

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Krasnal

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim rodziców pacjentów z dzielnicy Białołęka. Nasz Ośrodek Rehabilitacji jest dogodnie zlokalizowany na terenie osiedla Tarchomin. Przed rozpoczęciem rehabilitacji dzieci zachęcamy do odbycia konsultacji psychologicznych, w ramach których lekarz nie tylko potwierdzi występowanie zaburzeń neurorozwojowych, ale również wskaże odpowiedni kierunek pracy terapeutycznej.

Nasza oferta

Zapraszamy dzieci w wieku 0-7 lat
w ramach Wczesnej Interwencji

W ramach usług na NFZ wymagane skierowanie
do Ośrodka Rehabilitacjii

Godziny pracy:

Zapewniamy najwyższej jakości opiekę medyczną. 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 19.00

Sobota

8.00 - 15.00

Niedziela

Nieczynne

Masz pytania? Napisz

Visit Us On Facebook