Tu jesteś:

A A A

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Krasnal

Krasnal Rehabilitacja to ośrodek rehabilitacji działający przy mieszczącej się w warszawskiej dzielnicy Białołęka Poradni dla Dzieci z Autyzmem Krasnal. Skupiając się na szczególnych potrzebach pacjentów dotkniętych autyzmem Nasz Ośrodek Rehabilitacji oferuje kompleksową opiekę dzieciom:

Rehabilitacja dzieci dotkniętych spektrum autyzmu jest niezwykle ważna dla poprawy ich funkcjonowania i zwiększenia zakresu ich samodzielności w późniejszym życiu. Dlatego powinna być rozpoczęta jak najszybciej. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz bieżących możliwości rozwojowych Małych Pacjentów Krasnal Rehabilitacja oferuje m.in. terapię poprawiającą integrację sensoryczną, terapię ręki dla dzieci zwiększającą sprawność oraz precyzję ruchów, a także masaż Shantala oraz rehabilitację NDT Bobath. Sesje terapeutyczno-rehabilitacyjne są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów wyróżniających się doskonałym podejściem do dzieci. Poprzez angażowanie dzieci w zajęcia nasi terapeuci uzyskują bardzo dobre efekty.

Rehabilitacja Dzieci – Tarchomin, Białołęka, cała Warszawa

rehabilitacja dzieci białołęka

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim rodziców pacjentów z dzielnicy Białołęka. Nasz Ośrodek Rehabilitacji jest dogodnie zlokalizowany na terenie osiedla Tarchomin. Przed rozpoczęciem rehabilitacji dzieci zachęcamy do odbycia konsultacji psychologicznych, w ramach których lekarz nie tylko potwierdzi występowanie zaburzeń neurorozwojowych, ale również wskaże odpowiedni kierunek pracy terapeutycznej.adres:
03-188 Warszawa ul. Śreniawitów 12
tel. 22 88 44 330 lub 22 88 44 331
W ramach działalności Ośrodek Rehabilitacji Dziennej realizuje świadczenia:


swiadczenia NFZ
swiadczenia komercyjne