Poradnia Autyzmu KRASNAL

Autyzm dziecięcy to rodzaj całościowego zaburzenia rozwojowego charakteryzującego się nieprawidłowym lub zaburzonym rozwojem przed trzecim rokiem życia

DIAGNOZA

To nie koniec świata

Choć na początku, tak się wydaje. Świat się wali i trzeba go odbudować od początku.

Rodzicu! Jeśli zauważyłeś u swojego dziecka niepokojące objawy, skonsultuj je ze specjalistami. Szybka diagnoza i prawidłowa terapia dają ogromne możliwości 

Terapie

KAŻDY COŚ MA, NIEKTÓRZY MAJĄ AUTYZM. POZNAJ ZROZUM ZAAKCEPTUJ

AUTYZM

Nie jest chorobą, to inne postrzeganie świata.

Autyzm jest poważnym zaburzeniem neurorozwojowym, które u poszczególnych osób może się objawiać w różny sposób. To, co dla wszystkich spektrów autyzmu jest wspólne, to trudności w zakresie:

  • relacji społecznych,
  • porozumiewania się,
  • wyobraźni,
  • sztywności zachowań.

Konsultacje psychologiczne dla dzieci – Białołęka

Z autyzmu się „nie wyrasta”, ale dobry ośrodek rehabilitacji dla dzieci z autyzmem poprzez odpowiedni dobór metod terapeutycznych może pomóc, i to w sposób znaczący. Wszystkie metody terapeutyczne, jakie oferuje poradnia dla dzieci z autyzmem mają na celu poprawę funkcjonowania dzieci dotkniętych tym zaburzeniem.

Poradnia dla Dzieci z Autyzmem – Warszawa

Pacjentów zamieszkałych na terenie miasta Warszawa, w szczególności dzielnicy Białołęka na konsultacje psychologiczne dla dzieci zaprasza Poradnia dla Dzieci z Autyzmem Krasnal. Nasza poradnia zapewnia fachowe konsultacje oraz szeroki wachlarz metod terapeutycznych, które każdorazowo dopasowujemy do wieku, potrzeb oraz bieżących możliwości Małego Pacjenta. Rehabilitacja dzieci dotkniętych autyzmem obejmuje m.in. masaż Shantala, terapię ręki dla dzieci oraz zajęcia mające na celu poprawę integracji sensorycznej.

Z usług naszej poradni mogą korzystać pacjenci bez skierowania. Konsultujemy dzieci z autyzmem i zaburzeniami pochodnymi, jak i całościowymi zaburzeniami rozwojowymi zapewniając rodzicom specjalistyczną pomoc na każdym etapie diagnozowania i terapii dziecka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Poradni Krasnal działającej na terenie warszawskiej dzielnicy Białołęka.

Dane kontaktowe

POTRZEBUJESZ WSPARCIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PORADNIA AUTYZMU KRASNAL
03-187 WARSZAWA
UL. ŚRENIAWITÓW 12 

TEL. 228844330
AUTYZM@KRASNAL.ORG.PL
PORADNIA AUTYZMU KRASNAL | 03-187 WARSZAWA | UL. ŚRENIAWITÓW 12